Meist

PS-i kohta

Igal asjal on väärtus

PS Online Oksjonid on oksjonite korraldamisega tegelev ettevõte, mis vahendab vara müüjatelt ostjatele. Me usume, et igal asjal on kellegi jaoks väärtus. Masin, mis on juba mahakantud võib kellegi teise jaoks olla suure väärtusega. Täna on meie peamine eesmärk järjepidevalt kasvada tunnustatud vahendajana, kus teil on võimalus teha suurepäraseid tehinguid.

Online oksjonid igal nädalal

PS on oksjonite läbiviimisega tegelenud Rootsis juba üle 50 aasta. Aastal 2006 loodi ka online oksjonite portaal. Sellel ajal oli meie nimi Auktionsfirman Pettersson & Son. Täna on kõigi meie  ettevõtete nimeks PS Online Oksjonid, tegutseme mitmetel turgudel ning olme koht, kus meie klientide esemed leiavad turult ostjad. Me soovime, et iga oksjoni lõpuks tunnevad nii müüja kui ka ostja, et on teinud hea tehingu. Tavaliselt on meie müüjateks pankrotihaldurid, finantsettevõtted, avaliku sektori ettevõtted, kohalikud omavalitsused jne. Ostjateks on kaupmehed ja ettevõtted ehitus-, metalli-, tekstiili-, metsatööstusest, samuti ka eraisikud.

Professionaalne hindamine

Oleme pädevad hindama nii terveid pankrotivarasi kui ka uusi ja kasutatud tööstuslikke ja muid objekte. Hulk inimesi kasutab nt Rootsis meie teenust ainult väärtuse osas hinnangu saamiseks.

AAA – kõrgeim krediidireiting

Oleme väga uhked oma kõrge krediidireitingu üle Rootsis. See põhineb Bisnodes´i reitingusüsteemil, mis on ühtlasi maailma vanim ja tunnustatuim. Nimetatud süsteem hindab ettevõtte maksevõimet mitmetel erinevatel alustel. Krediidikõlblikuks ettevõtteks saamine nõuab palju aega, pühendumist ja tööd. Loodame, et ka teie selle näete väärtust ostes, müües või meiega koostööd tehes.

Keskkonnapoliitika

Me töötame aktiivselt selleks, et tagada meid ümbritseva keskkonna jätkusuutlik areng, aidates seega tagada puhta ja turvalise keskkonna nii täna kui tulevikus. PS Online Oksjonid kohandab oma äritegevuse selliseks, et tagada minimaalne mõju keskkonnale läbi järgmiste tegevuste:

  • Seaduskuulekus keskkonnaalaste regulatsioonide osas
  • Kasutades olemasolevaid ressursse tõhusalt
  • Sorteerides ja taaskasutades võimalikult palju materjale
  • Kasutades öko-märgistatud ja taaskasutatavaid tooteid ja materjale nii palju kui võimalik
  • Eelistades töövõtteid, mis põhjustavad inimestele ja keskkonnale kõige vähem kahju
  • Harides oma töötajaid keskkonna osas, et tagada pidev areng ja tõhusus
  • Teavitades oma töötajaid ja kliente enda keskkonnaalasest tööst, panustades selliselt teabe jõudmisesse ühiskonna erinevatesse osadesse
  • Tegutsedes vastavalt oma klientide keskkonnapoliitikatele ning töötades nende maa-aladel
  • Jälgides regulaarselt oma keskkonnaalaseid eesmärke ning neid ajakohastades

Lisateabe saamiseks võtke palun meiega ühendust. Teretulemast PS-i!