Müü

Kuidas müüa

  • Võta ühendust lähima PS kontoriga
  • Milliseid esemeid saab müüa?
  • Reklaami oksjonit

Kui te soovite PS Online Oksjonite kaudu esemeid müüa, siis täitke vastav avaldus või võtke ühendust lähima PS kontoriga. Meie oksjonihaldur selgitab teile, mida on vaja teha selleks, esemed müüki panna. Seejärel vormistab oksjonihaldur lepingu teie kui müüja ning PS Online Oksjonid vahel, milles lepitakse kokku müüdavad esemed, oksjoni toimumise aeg, komisjonitasu jne. Leping võtab arvesse teie vajadusi ning müüdavate esemete eripärasid.

KKK

Oleme spetsialiseerunud peamiselt tööstuslikele esemetele

PS Online Oksjonid müüb peamiselt esemeid metsa-, metalli- ja ehitustööstusest, aga samuti ka nt põllumajandusest, kontoritarvetest, ekektroonikat, restoranide sisustust ja erinevaid sõidukeid. Igal asjal on väärtus. Me ei sea enda müüdavatele esemetele piiranguid valdkondade kaupa, vaid otsustame juhtumipõhiselt, kas pakutavad esemed võivad meie klientidele sobida.

Reklaami oma oksjonit

PS Oksjonites töötame pidevalt selle nimel, et nii meie vanad kui ka uued kliendid külastaksid meie oksjoneid, kasutades selleks vahendeid nii rahvusvahelisel kui kohalikl tasandil.

Müüjana on ka teil võimalik oma eseme müügitõenäosust suurendada, reklaamides oma oksonit, et seda näeks vastavalt soovile kas laiem hulk isikuid või mingi kindel sihtgrupp. Pakume erinevaid reklaamipakette, et teil oleks võimalik kasutada just teile kõige paremini sobivaid müügikanaleid. Rohkema teabe saamiseks pöörduge palun teile lähima oksjonihalduri poole.