Korduma Kippuvad Küsimused

Kuidas müüa PS Auction süsteemi kaudu?

Kasutame müügiks kahte peamist lähenemist. Esimese variandi puhul tuleme me teie asukohta, kus vaatame esemed üle ning valmistame ka kõik vajalikud dokumendid. See tähendab pildistamist, kirjelduste loomist ning üldise hinnangu andmist esemele. Samuti hoolitseme eseme näitamise ning üleandmise eest oksjoni ajal ning peale seda.

Teine võimalus on, et annate eseme müügiperioodiks meie valdusesse meie kontoris või laos. Seejärel valmistame me vajalikud dokumendid, korraldame näitamise ja üleandmise enda juures. Transpordikulud jäävad teie kanda. Palun võtke ühendust meie oksjonihalduriga, kes annab teile rohkem infot ning tegeleb teiega personaalselt.

Mitu eset peab korraga müüki panema?

Alumine piir puudub, aga me hindame müügivõimalusi lähtuvalt esemete tüübist ja väärtusest.

Miks ma peaks müüma läbi PS Auction süsteemi?

Meil on oksjonitööstuses laialdane kogemus ja oskusteave nii uute kui vanade esemete müügi osas. Läbi PS Auction süsteemi näevad teie müügis olevaid esemeid paljud asjatundlikud isikud üle Euroopa.

Meie peamiseks eeliseks on tõhus organisatsioonikorraldus, mis tagab kiire, personaalse ja ohutu oksjoni läbiviimise. Lisaks, on meil väga laiaulatuslik kliendibaas nii geograafilises mõttes kui ka erinevate tööstusharude osas, mis tähendab, et meie pakkujate hulgas on tõenäoliselt õige ostja ka teie esemele.

Kui kiiresti see käib?

PS Auction viib kogu oksjoniprotsessi läbi umbes kolme nädala jooksul peale teiega lepingu sõlmimist. Nende kolme nädala sees viiakse läbi kõik vajalikud toimingud alates piltide ja kirjelduste loomisest kuni laekunud rahade edasikandmiseni.

Kui palju see maksab?

Oksjoniprotsessi maksumus sõltub muuhulgas esemete tüübist ja arvust.

Infot komisjonitasude ja muude tasude kohta saate, kui võtate ühendust meie oksjonihalduriga.

Selleks, et me saaksime arvutada õige komisjonitasu, peaksite täpsustama, millist eset te soovite müüa.

Kas te viite läbi ka esemete hindamist?

PS korraldab ettevõtete, seadmete, masinate ja varude hindamisi. Meil on professionaalsed hindajad kogu regioonis, kes saavad teile anda erapooletu hinnangu varade väärtuse osas.

Kes määrab kindlaks reservhinna?

Peaasjalikult otsustate teie kui müüja eseme reservhinna. Meie võime anda omapoolse hinnangu teile kinnituse saamiseks. PS Auction määrab lõpuks kindlaks, kas reservhind oli määratud õigele tasemele või mitte.

Kas ka füüsilised isikud võivad esemeid müüki panna?

Jah, aktsepteerime esemeid müüki ka füüsilistelt isikutelt. Siiski, peavad need esemed olema piisava väärtusega ning sobima meie kasutajatele. Me aitame teil sobivust hinnata. PS dokumenteerib oksjonile minevad esemed ning loob neile kirjeldused, et saada objektiivne ülevaade.

Kus on PS-i piirkondlikud kontorid ja kust tulevad ostjad?

PS-il on kontorid ja partnerid üle terve Põhjala piirkonna, Rootsis, Eestis, Taanis ja Soomes. Seetõttu on teil meiega lihtne töötada. Ostjad tulevad aga igalt poolt üle maailma, lisaks Põhjalale on meil ostajd ka muuhulgas Poolast, Venemaalt, Lähis-Idast ja Lõuna-Ameerikast. Vastavalt sellele, kuidas kasvab meie ostjate arv, suurenevad ka teie võimalused, et teie esemed on kellelegi vajalikud. See on hea nii teile kui ka keskkonnale.