Pakkumine / Automaatne pakkumine

Klassikaline - Süsteem hoolitseb pakkumiste tegemise eest täielikult. Eesmärk on teha pakkumine, mis on alati võistlevatest pakkumistest kõrgem, aga mitte rohkem kui vaja. Pakkumisfunktsioon teeb automaatselt sinu nimel pakkumisi kuni sinu poolt määratud maksimaalse pakkumiseni. Minimaalne pakkumise samm võib erinevate objektide korral olla erinev.

Lihtne - Toimib nagu klassikaline pakkumine, aga selle erisusega, et süsteem võtab arvesse ka praeguse pakkumise ja reservhinna. Tegemist on hea valikuga, kui tead, et tahad teha kõrget pakkumist, aga tegeleda pakkumiste tegemisega allpool reservhinda.

Aktiivne - Sinu pakkumine on see, mis sa sisestad ja selle muutmine toimub käsitsi. Hea kasutada, kui soovid kohe alguses teha kõrge pakkumise ja oksjonit võita, kuid nõuab pakkumise tegija tähelepanu juhul, kui teistel pakkujatel on sisestatud maksimaalsed pakkumised.

 

Võitev pakkumine

  • Kui teie pakkumine on parim pakkumine ja reservhind on oksjoni lõpuks saavutatud, siis saadetakse teile mõne tunni jooksul arve teie poolt näidatud e-maili aadressile. Oma PS-i kontol näete ülevaadet ka kõikidest möödunud ja käimasolevatest oksjonitest.
  • Kui teie pakkumine on parim pakkumine, kuid reservhind ei ole saavutatud, siis saadetakse teile e-mail, milles kirjeldatakse läbirääkimiste protsessi.

Pange tähele, et kõikidel esemete puhul rakendub oksjoni ostutasu (arvutatakse eseme turuväärtuse alusel), millele lisandub reeglina ka käibemaks.