Tule oma esemele järgi

Kuhu ja millal saan oma esemele järgi tulla?

Tavaliselt on esemele võimalik järgi tulla mingil kindlaksmääratud päeval kindlas ajavahemikus. PS-il on kontorid Eestis, Rootsis ja Soomes, kust esemed kätte saab, aga pankrotipesade ja likvideerimiste korral võib esemete üleandmine olla korraldatud teistes kohtades. Kuupäev ja kellaaeg on märgitud nii eseme kirjelduses kui ka arvel ning see võib eelpool märgitud olukordades olla ka ainuke aeg, millal esemele ise järgi tulemine võimalik on. Samuti on arvel märgitud PS-i kontaktisiku nimi ja telefoninumber, kellega on võimalik erinevaid lahendusi kokkuleppida.

Eseme kättesaamiseks on vaja esitada arve ja maksekorraldus. Enne arve täielikku tasumist ei ole võimalik esemeid kättesaada, mistõttu soovitame hoolikalt jälgida arvel esitatud teavet. Ostjatel, kes ei tule oma esemetele õigeaegselt järgi, tuleb tasuda ladustamistasu 25 eurot eseme kohta päevas. Sellele lisandub käibemaks.

Transpordivõimalused

Kui eseme transport on võimalik, siis on see iga eseme puhul eraldi väljatoodud. Tutvuge hindadega ja tellige transport kokkuleppel oksjonihalduriga. Juhul, kui teie eseme võtab teie eest peale transpordiettevõte, siis on oluline, et nad teaksid eseme numbrit/arve numbrit, mistõttu täpsustage see alati oma kokkuleppes vedajaga üle. Ostjatel, kes ei tule oma esemetele õigeaegselt järgi, tuleb tasuda ladustamistasu 25 eurot eseme kohta päevas. Ladustamistasu kohaldub olenemata sellest, kas eseme pidi peale võtma vedaja või ostja.